Újdonságok az Angol-Amerikai és Germanisztikai Szakkönyvtárban

2024.06.05.
Újdonságok az Angol-Amerikai és Germanisztikai Szakkönyvtárban

Idén tavasszal az ELTE BTK Angol-Amerikai és Germanisztikai Szakkönyvtárban megvalósult a két tagkönyvtár olvasószolgálati pultjának egyesítése és áthelyezése. Az új elrendezésű, közös pult az olvasók számára is kedvezőbb helyzetet teremt, lehetővé téve a még gördülékenyebb kiszolgálást.

​Az ELTE BTK Germanisztikai Intézet Könyvtára élve a felajánlott lehetőséggel, átvett és feldolgozott 170 db, a Goethe Institute Bibliothek állományából leselejtezett kötetet.

Az ELTE BTK Angol-Amerikai Intézet Könyvtárosai befejezték a Frank Tibor professzor hagyatékából származó ajándék kötetek feldolgozását. Az adomány révén 426 db könyvvel gyarapodott az állomány.

Az állományba került könyveket az ELTE könyvtárainak közös katalógusában lehet keresni.
A könyveket minden aktív jogviszonnyal rendelkező ELTE BTK polgár kölcsönözheti vagy olvashatja helyben a könyvtárban nyitvatartási időben.